Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Mám ji teď půjčenou od kamaráda a sekal jsem s ní zahradu, kde byla vyšší tráva. Když pominu, že je tam asi skřípnutý lanovod k řízení otáček, takže se občas sekne a zůstane ve vysokých otáčkách a nechce se mu na volnoběh (což přikládám kamarádovi ne výrobci), tak mě příjemně překvapil motor, má rychlou akceleraci, výkonu dost i na vysokou trávu (sekal jsem 4zubcem), vibrace příjemně malé. Co mě ale naprosto vytáčí a vysírá je tlačítko, které zabraňuje přidání plynu aniž bych držel v ruce madlo. Je tak debilně úzké a pružina tak silná, že mě při sekání bez rukavic tak tlačilo do ruky, že jsem měl ze sekání obrovský puchýř. Už jenom kvůli tomuto bych si ji nikdy nekoupil. Poměr výkon/cena je tragický, měl jsem půjčený i Dolmar 335.4, který má motor Subaru a motor byl snad ještě lepší než ten od Hondy - rychlejší přechod z volnoběhu do plných otáček a problém s otlačováním ruky od tlačítka nemá. Možná má malinko větší vibrace, ale to bych musel krátce po sobě porovnat oba dva křivonořezy abych to mohl říct jistě. Jinak mi oba křovinořezy přišly porovnatelné. V ceně je ovšem rozdíl brutální, cca 3000 Kč, tj. čtvrtina, podle toho kde kupujete.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika