Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

To Vaše srovnání o hlučnosti s jinými značkami mě připomíná reklamní slogan - jiné značky vs. to co se reklamuje, tedy srovnání s čím? Ale to není hlavní, proč na toto reaguji, zde máte 4 taktní pilu Dolmar PS 500 V předvedenou v roce 2004, zatím se testuje a vylepšuje. Zde je jeden ze zdrojů informací - www.kwf-online.de/deutsch/information/fti/web_pdf/2004/041112.pdf  Jinak v malých motorech měly velký náskok 2 takty, ale již není zdaleka tak velký. Např. já používám malý 4 takt Honda na malotraktoru a za 2 takt bych jej nevyměnil. To, že jsou součástky dražší je dáno tím, že 2 takty jsou naše a japonské motory/díly jsou dražší. Ale za tolik let jen měním olej a startuji na jeden zátah a motor šlape, jak hodiny. Ve výkonu(kroutícím momentu) a spotřebě nesrovnatelné. Pouze otáčky má 2 takt vyšší, tak jede rychleji, ale to je pro mě zanedbatelné. Klasický dvoutakt bude brzy vytlačen různými variantami úprav takových motorů, případně novými konstrukcemi 4 taktů, které ještě dosud mají  handicap v hmotnosti/ výkon, složitější konstrukci a mazání.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika