Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, zdraví, zde všechny,  vlastním sekačku Vega S465, a zatím jsem neměl jakoukil výtku, ale nyní se mi stala nemilá věc, najel jsem do trávy kde položený byl drát, nic se nestalo sekačka šla dál, ale týden na to přestal fungovat pojezd, rozebral jsem tedy spodek, a zjistil vypadlý klínek, z řemenice pojezdu, opravil jsem to a když jsem nandaval unašeč, tak mi upadl i klínek vylisovaný na unašeči, ten je nejspíše z bezpečnostních důvodů odělaný z křehké oceli, která po nepřiměřeném nárazu, můj případ, praskne aby ochránila motor, ale bohužel oprava unašeče není jdnoduchá, neví někdo kde se dají sehnat náhradní díly na tuto sekačku reps ekvivalentní unašeč který by pasoval do Vegy S465

 předem díky za reakce

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika