Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím,!

Ten dvojvalec som mal v pláne dať do toho TK, ale videl som jedno TK (bolo na predaj, a chcel som ho kúpiť),tiež malo ten istý 2-valec ako som predal.Ale bol na ňom prasknutý blok (po celej dlžke motora, takže zvariť to nepripadalo do úvahy),a tiež, pravdepodobne váhou motora a nárazom boli vytrhnuté štifty z prevodovky.Predávajúci to vysvetloval tým, že mu zdvihlo predok traktora a vtedy mu praskol ten blok a váhou toho motora sa neviem či zohli, alebo mu vytrhlo štifty.Taktiež ma odradil materiál, ktorý by som potreboval na prírubu (4000 sk),a iné prerábanie.Preto som sa rozhodol, tam nechať povodný motor (z menšou spotrebou).Kaputáž sme robili podľa seba, vymenili sme brzdové pakne, guferá,niektoré tesnenia... Do motora sme nezasahovali, z tým neboli, ani niesu problémy.Inak, iba výmena olejov, utesnenie všetkých hadíc...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika