Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

pokud mohu připojit svůj názor a hlavně zkušenost, tak jedině JBL. Pan Blažek to má vymakané a Pirana je proti jeho štěpkovači ořezávátko. Navíc Bystroň má letmo uložený šnek! Celková konstrukce je u JBL mnohem robusnější (pro TK možná nevýhoda - hmotnost) ale také bytelnější. Šnek je na konci v kluzném ložisku. Já ho používám za Zetorem 6945. Původně jsem o Piraně uvažoval. Nakonec jsem ale koupil u pana Blažka. Když jsem pak Piranu viděl na výstavě, byl jsem rád ze svého rozhodnutí a očividně mě zklamala. Kdybych se rozhodl pro ni a jel ji koupit, nakonec bych to neudělal. Skutečně to nejprve porovnejte v reálu. Kdybyste chtěl nějaké fotky či info, mohu poskytnout. Štěpkujeme ji 3 roky.

JN

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika