Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Á, pan ma asi okrem sluchu vypnuty celkovy aj prijem, lebo nereaguje na argumenty.

Nevadi. Stihl je dobra znacka a FS 360 je dobry vyrobok, o tom snad nie je diskusia. Ovsem je to uz docela slusne hebedo pre potreby tazatele. Ozaj ho potrebuje?? Na 650m2?? To mi pripada podobny blabol, ako ked ste napisal, ze smrad resp.splodiny zo spaleneho oleja v dvojtakte resp. 4MIXe vam nevadi, lebo "... protože výfuk je odvádí za vás dozadu."  Tym priznavate že de facto 2takt resp. 4MIX smrdi, len vam nevadi. Bezni ludia pri beznom pouziti krovinorezu sa nezriedka tocia okolo stromov aj 360° - kde potom je  to vase dozadu??  Na rovnu nečlenitu plochu by bolo vhodnejsie pobehat rotacnou kosackou a netahat sa s krovinorezom. No a asi poroučíte vĕtru-dešti, lebo nam ostatnym beznym ludom fuka vietor raz tym smerom a inokedy uplne inym smerom a smrad fuka do ksichtu...

Nicmene, j aj Honda je dobra znacka, snad ani o tom neni diskusia. Ako ma Honda435 riesene antivibracne opatrenia si precitajte na oficialnych CZ strankach hondy. Nemusia to mat vsetky stroje riesene rovnako na jedno brdo.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika