Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No nikdo nespolkl všechnu moudrost světa, ani vy, ani já. Zadání bylo zavádějící, nepopírám, prostě se v sekačkách extra nevyznám, každý máme jiný obor zájmu, ale zrovna kdejaké odsudky jsem nečekal. Měl jsem napsat, že jsem chytrý jak rádio, ale potřebuji pomoct? Co jsem měl zadat? Značku, obsah motoru, šíři záběru, stavitelnost, polohovatelnost pojezdu, decibely, spotřebu, cenu? Stačila mi nějaká zkušenost místních uživatelů s určitou značkou typu: "Mountfield nekupovat, po dvou sekáních odejde spojka, jsem spokojen s elektrickým startováním, naopak koš je malý", či jinak: "mám Stigu už pět let, kromě běžné údržby je velmi spolehlivá". Pak už bych se nějak zorientoval sám, chtěl jsem jen zúžit výběr... Kde jste přišel na to, že nevím co chci?

Ovce si strčte do klobás sám a vaše moudra také víte kam...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika