Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, stroje Expert 92.180H a MTD LE 180/92 H jsou od stejného výrobce proto ta podoba. Takže nakonec překročíte původní cenu, 2 válec je lepší volba - průběh výkonu a točivého momentu, motory Briggs jsou nejrozšířenější a spolehlivé. Slabší převodovka je K46, není úplně vhodná na tažení vozíku, koupit ho nejlehčí a nepřetěžovat udanou tažnou sílu stroje. Silnější je řady K62.  Pokud máte na zahradě i stromy, keře a záhony je lepší stroj s malým poloměrem zatáčení a i menší šířkou. Toto je můj případ, jen ještě trochu větší plocha a není úplně hladká, proto 4 antiskalp. kolečka.  Mám 3 sezony stroj W-G řady Expert 92.160 H najeto přes 100 hodin. I přes některé nedostatky, maličkosti jsem odstranil sám, větší jsem reklamoval, něco bylo uznáno něco ne, jej mohu doporučit. Pokud se chcete dozvědět více zkušeností a názorů k tomuto stroji, tak na tomto fóru je založeno o něm vlákno. 

O ostatních vámi uvedených strojích jsem něco slyšel, ale nemám s nimi osobní zkušenost, takže se nevyjadřuji.  Petr

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika