Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám trošku jiný problém, u křovinořezu Stihl mě kdysi praskla nádržka v ohybu u nalévacího otvoru. Už před lety jsem ji nechal vyměnit, tehdy za to chtěli přes 7 stovek, nová začala velice brzy být na povrchu vlhká od benzinu, zde jsem prasklinu nenašel nicméně si myslím, že to kolem ucpávek hadiček neteče. Podle you tube jsem se pokoušel pajedlem první prasklou nádržku spravit, dělají to tam stáložárným pajedlem, někdy jen hrotem, někdy mají speciální trojúhelníkový element na hrot, někdo to jen taví, někdo tam přidává další materiál, někdo tam dává i kovovou siťku. Já jsem se to pokoušel spravit trafo pájedlem, myslím si, že jsem tomu věnoval dost času i pozornosti. Nebudu dál napínat, včera jsem ji namontoval a prolíná ve stejném místě. No, nádržku jsem objednal u aliho a pokud budu mít štěstí tak ji dopravou nepoškodí, ali to moc nebalí a pošta zdarma se s tím také nemazlí. Jen přemýšlím jak zjistit, kde ta 2 v pořadí teče (prolíná).

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika