Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Pekne rano. ja mám od juna 2007. taky teru s prevodovkou AGZAT motor mam si japonsky akysi sekumtech-niečo take. Ja mám 32rokou, silu za vola ako to manželka vravý- len blbec kúpi traktor aby za ním chodil./nechodím za ženu, ani za svoju, tak chdím za láskou/. Má hodnotu mojha živata. AJ mne to oranie nejde ako tým, čo orú už pár rokov, je to aj vekom a skusenosťami-prax, hodiny... Mám dvoják pluh/obojstranný, dal som sa prehovoriť u predajcu, vraj je super/ nie je to pravda.Oral som len 3x. ale mňa to baví, keď drem ako kôň,či vôl. Aj na drevo som bol a nosíl som polena 50m hore debrou/s chudol som 8 kg/za 3metre dreva. Pri orani som skusil aj navleky, je to super.Ale viac času som strávil pri obuvaní kolies ako pri oraní 8árov.Tera je môj decký sen je to super traktorik stal 47000sk a teraz so všetkým okolo toho /brany pluh, navleky, vyoravaci pluh, rotavator vlečka po domacky vyrobená, sadzak zemiakov, oborovacie plužky, cca90000sk/ tak naschle, Jozef-bardejov, vych.slovensko.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika