Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

105.167, z kupování replik, nebo neznačkového zboží, jsem vyléčen. Doporučil bych vám, v případě že fotíte, si k nákladnému foťáku přikoupit externí blesk od jiné firmy, určený také k tomu jistému nákladnému foťáku a můžete být velmi nemile překvapen. Koupit si neoriginální strunovou hlavu, také může znamenat, že se velmi rychle přiblížíte invalidnímu důchodu z titulu vazoneurozy. Jak může člověk zabránit upadnutí krycí manžety v drtiči Shark, při prvním použití, nebo jak podle vás neschopný člověk může zabránit upadnutí plastového krytu ze Samsona po třech sezonách a upadnutí zástěrek v sezoně první. Mimochodem, ten kryt s balným a dopravou, příjde na dva tisíce a o nějaké replice jsem ještě neslyšel. Jak se chcete plynule rozjíždět s traktorem vari, nebo sekačkou na třistašestnátce. Když dodržíte literu výrobce, tak to vám vždy skočí, jako raněné zvíře, myslím, že je to vystižné pojmenování toho cuknutí a netvrďte, že to neni pravda. Za ty roky jsem si už trochu zvyknul, ale když chci mít, alespoň trochu sušné travní strniště za Samsonem na třistašestnátce, tak nesmím zastavit, nebo před rozjedem musím metr couvnout.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika