Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Půjčovna je variantní volba, protože vertikutátor je opradu ležák, ale vše má své. Já jsem jej koupil protože do půjčovny je to ca 25 km, musím jet 2 x tam a zpátky abych ho vrátil, tj. 100 km. Nejde o benzín za 200,- Kč, ale o čas. Potom za ty tři roky co jsem si ho předtím půjčoval se stalo asi tak 2x, že výpůjční termín souhlasil s tím co jsem měl v plánu (jinak pršelo, bylo po dešti, přístroj nebyl k dispozici, byl rozbitý nebo naposled, to ho předchůdce pozdějc vrátil atd). Pak už mi došly nervy a vertikutátor koupil od Wolf Garten UV-40B. Dělám s ním 2x za rok a když to zparafrázuju, tak jediné s čím mám starost je s úklidem množství vyhrabané plsti, které je opravdu enormní... a to nám v obci vyvážejí i bioodpad.  Přístroj ukládám vždy bez benzínu, tj. jako sekačku na zimu s tím, že z něj pumpičkou od Ak-Ka vysaju benzín. K tomu Veibangu musím říct, že je opravdu kvalitní a těžký, pracuje srovnatelně jako profi stroje co jsem měl dřív zapůjčeny, např Eliet, navíc má hřídel nožů uloženu v litině, tj. žádné plasty apod. K reakci kolegi s příspěvkem s vertikutátorem SOLO 518 musím říci, že jsem ho měl rovněž zapůjčen z půjčovny DKNV, ovládal se a prořezával půdu skvěle, má GX profi motor od Hondy, ale plst mi jen tak pošimral. Když jsem se teď díval na Váš obrázek, tak to bylo pro mě velké překvapení. Buď jste měl hodně dlouho nevertikutováno, nebo to bylo rukama:-)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika