Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Odpovídal jsem na příspěvek stejně jako vy. Nikoli na puvodní dotaz. nevylučuji, že máte více informací o bateriích. Tedy dotaz není dovoz, distrubuce a prodej trakčních olověných baterií zakázaná? Odpověd nechci a nemám elektromobil, na druhou stranu to zrychlení v něm je fascinující. Jsou lidé kteří za bateriový program jsou ochotni dát cenu za kterou se nabízí a jsou lidé kteří na to nemají a nebo nejsou ochotni. Za mne cena je vysoká ale uživatelský program je v případě bateriové sekačky s pojezdem návykový(měl jste tu čest ji dva roky používat a nyní si šetřím na novou(starou mi ukradli). Dolmar a Makita je jednoho majitele a ten vyrábí stejné zboží ve stejných továrnác po celém světě. Ano dělá tam ruzné upravy aby modely odlišil ale dost často jsou jen kosmetické a marketingové Protže se mu stená baterie vyplatí prodávat o 50% dráž s jinými konektory než stejná baterie ale řekněme s méně prestižní značkou na samolepce.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika