Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Prosím o radu s výběrem strunové sekačky. Jakožto majitel předchozích 2 strunových sekaček v cenové kategorii nejprve 300,- pak 800,- Kč :-) jsem nucen opatřit si po několika letech další novou strunovou sekačku. Je to sice pro občasné využití, ale jelikož kvalita obou předchozích měl velmi zklamala (Mountfield), tak se poohlížím po nové. U předchpozích absolutně katastrofická kvalita držáků strun, neustále to praská atd Nechtěl bych do ní dát více než 1500,- Kč. Poradíte osobní zkušenosti, jaký jiný tip a jaké vlastnosti vlastnosti by měla mít? Jsem v tom absolutní laik, ale našel jsem třebas Einhell RG-ET 5531 kolečkem. Což by mohlo ulehčit práci manželce? Je to kolečko prakticky použitelné? Budu rád když poradíte nějaký tip či značku nebo kam se mám vrtnout. Děkuji 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika