Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Kupuji shell nitro+,je o trochu dražší, ale mělo by tam být méně biosložky a navíc nějaké aditivum, znát,že je lepší je to u vyžínače a na skůtru.Stabilizátor přesto dávám, pokud benzín nespotřebuju do dvou měsíců, jako např v elektrocentrále.V traktůrku to neřeším během sezóny, tam propálím 50l /měsíc, stabilizátor dávám až na podzim, kdy zůstane i přes zimu.U Vás, kde máte 5l na sezónu by jsem ho určitě dal, předpokládám,že nekupujete každý měsíc litr benzínu, ale 5 litrů najednou, to Vás nezruinuje a máte klid.Doporučen je mimochodem benzín 91-95 oktanů, nejsem si zcela jist, zda 100 oktanů to zcela řeší, ikdyž u toho lepšího shelu jsem nedával kolik let nic a třeba jsem koupil 40l na podzim a vyjel ho až další sezónu a nic, v poho.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika