Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Uvažoval jsem, že pokud k problémům s viskozitou (jak zde bulo poznamenáno, což se projevilo dýmivostí) došlo díky smíchání nového oleje se zbytky starého (který ulpěl na stěnách nádrže, nebyl dokonale vylit) tak při příštím naplnění bude tento zbytek již nulový nebo naprosto zanedbatelný. Vyměnil jsem olej a k problému došlo hned při prvním použití s novým olejem. To je ta šance, ale popsal jsem to podle mne dostatečně (náznakem) již poprvé. Ten degradovaný olej bych vyměnit měl. Pokud to tedy nesouviselo s tím nasátím oleje na přívodu vzduchu, a já bych na to skoro tipl, problémy začaly až se sekačka dostala na vysokou teplotu a myslím že to mohlo souviset s tím jak se ten hypotetický olej (potřísnění motoru) začal odpařovat či vřít. Mimochodem, je podle vás tedy uvedený olej vhodný pro uvedenou sekačku? Co si obecně myslíte o sysntetických olejích pro podobné stroje? Kdysi mne jeden servisák stračil že za rok to odrovná těsnění a hadičky.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika