Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den všem,

chtěl bych požádat o radu. Koupil jsem nedávno chalupu s pozemek cca 2500 m. Pozemek letos ještě nikdo nesekal.


Část pozemku kolem chalupy  (cca 1 000m) byl udržován v minulých
letech, zbytek moc ne. Rád bych pozemek vyčistil s křovinořezem a pak ho již udržoval jenom sekačkou.

Chci se zeptat na jednorázový nákup křovinořezu na tento účel (pak bych ho chtěl používat jenom na čistění po sekáni sekačkou). Moje zkušenosti v této oblasti jsou tak 20 let staré - a to byla lištová sekačka na pozemcích dědu zemědělce a pak kosa (to moc ani ne - jenom pro králíky).

Investovat do křoviňáku neplánuji (prosím neradit kup profi Stihl, Dolmar, Husqvarna za 15 - 20 000 - tohle nevyužiji - křoviňák použiji jenom na tenhle pozemek nikde jinde)



Představu mám takovou:

1. Hecht 146 BTS (nebo třída výš Hecht 145)

2. Stiga 33 D (nebo max. Stiga 44)

Chci se laicky zeptat, spíš přímo majitelů křoviňáku:

- zda je spokojenost s křoviňákom, zda by jste ho koupili znovu
- odhad za jaký čas je možné pozemek o velikosti cca 2500 m posekat (pracnost očekávám - s monotónní práci problém nemám pracuji ve výrobě.-))
- jak často je potřeba pauzu abych stroj nezničil
- kolik se dá posekat na jednu nádrž

Asi na všechno tohle mi odpoví prodejce - plánuji je objet začátkem dalšího týdne, ale rád bych tam jel už trošku připraven.

Děkuji za názor
 

Petr D

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika