Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Toto Al-ko jsem mel v ruce v poslednich tydnech nekolikrat. Kolega ma pravdu, ergonomie je opravdu mizerna. Duveru ve mne nebudilo ani upevneneni riditek v plastove kolibce s pryzovou vlozkou, vse na 4 srouby a vubec cela riditka (slaboucka trubka). Za ty penize je to pouze trochu, ale opravdu jen trochu lepsi Cina. Vahal jsem nakonec mezi Stigou, MTD a Hitachi a zvolil ve finale - po osobnim pruzkumu - Stigu 33D, ktera stoji skoro stejne a zpracovanim, ergonomii a treba i tim dodanym postrojem je to z jineho vesmiru. Nerikam, ze nej- nebo nejaky super zazrak, ale za 4500 je to neuveritelne dobre udelany stroj, nejen ve srovnani s timto Al-kem.

Vcelku zajimave (kladne) hodnoceni toho Al-ka od jednoho Ukrajince se spoustou fotek (google prelozi text vcelku dobre). Je ale predesla generace.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika