Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám pozemek asi stejně velký, ale nikdy by mne nenapadlo sekat to křoviňákem. Rotační sekačkou to posekám tak za 2 hodiny, kdy jen chodím za sekačkou. Sekaní křoviňákem je proti tomu celkem dřina, hlavně pro toho, kdo není zvyklý fyzicky pracovat jako třeba já. Nikdy jsem velkou plochu křoviňákem nesekal, ale pochybuji, že bych takovou plochu dokázal posekat během jednoho dne. A kdyby se mi to povedlo tak bych z toho byl úplně vyřízený.  Nedávno jsem pozoroval souseda, který sekal křoviňákem asi 500 m2 přerostlé louky, celkem mu to zabralo 3 odpoledne, teda bylo to i s hrabáním posekané trávy. Kdyby to nebylo přerostlé, tak rotační sekačkou bych to měl posekané za čtvrť hodiny.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika