Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím všechny a prosím o radu.Mám sekačku NAC model 6548 s motorem Brigs & Straton 675 výkon 6 HP.Syn při sekání najel do kamene a sekačka již nešla nastartovat.Pročetl jsem si na tomto foru vše dostupné o těchto údajně,,blbuvzdorných" motorech a pokusil se o opravu svépomocí.Po výměně svíčky a vyčištění karburátoru motor bez problémů naskočil, ale moje radost byla předčasná.Měl takový přidušený zvuk, nešly regulovat otáčky a zhasínal.Zkontroloval jsem, zdali není střihnutý klínek setrvačníku, vše bylo v pořádku, tak jsem zdemontoval sací a výfukové potrubí jestli se hýbou zdvíhátka ventilů, na demontáž hlavy jsem si netroufl, poněvadž jsem neměl náhradní těsnění.Při nastartování motoru jsem si všiml, že do prostoru vzduchového filtru je vstřikován benzín, místo toho, aby byl nasáván do motoru.Pokusil jsem se motoru zvýšit otáčky ručně páčkou která je odtlačována ventilátorem, otáčky se sice zvyšovaly, ale pouze chvíli-pak motor zhasl a již jej nemohu nastartovat.Zkontroloval jsem mezeru zapalovacího trafa (0,3 mm) jiskru na svíčce ale motor jsem již nenastartoval.Moc prosím o radu co ještě mohu udělat,(demontáž hlavy apod),zaráží mne nasávání bezínu do filtru-může to být způsobeno ventily?Prosím poraďte, jestli mi nezbývá, než ji odvézt do servisu.Děkuji předem.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika