Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý večer, parametry obouch křovinořezů jistě znáte. Souhlasím s Vaším a věřím správným výběrem. Mám osm roků Hsq. 335 Rx, který je předchůdcem 535 Rx a liší se jen velmi nepatrně. Hlavním problémem, který jsem za ty léta zatím řešil bylo startování. Konkrétně praskání pomocné startovací pružiny Start smart. Vyměnil jsem tři. V té době to bylo téměř nesehnatelné zboží v ČR. V současnosti jich je skladem dostatek. Nemusíte se takové poruchy obávat, protože 535 má startování konstruované tzv. "na tvrdo, tzn. bez jakýchkoliv pomocných startovacích pružin, mimo hlavní roztáčecí. Stihl má pomocnou pružinu Ergo start. Letos jsem vyměnil kompletní startování vč. krytu a je klid. Udělal jsem z 335Rx 535Rx. Z mého pohledu se nyní jedná o velmi lehký, silný a spolehlivý křovinořez. Ano vykloněný sloupek je ve svahu velkým plus. Motor je oproti Stihlu hlučnějším a agresivnějším. Aretační otvor na uchycení nástroje je magnetický a tím neztratíte aretační tyčku. Popruhy mají lepší konstruovaný zámek, který je uprostřed hrudníku. To vám rychle umožní odepnout popruhy s křovinořezem, pokud např. seknete do vosího hnízda. Nevím, jaké popruhy jsou u Stihlu FS 260,ale u typu, který mám FS 450 jsou z boku a to tak rychle nejde. V neposlední řadě vy se rozhodujete mezi farmářským Stihlem a profi Hsq. Profík je konstruovaný na celodenní výkon stroje tak obsluhy. Nevýhodou žacího nože, který ke křovinořezu dostanete, pravděpodobně trojramenný je ten, že není nabroušený do ostra. Trávu žvýká a vy se nadřete. Jste-li zručný brusič zvládnete si ho sám nabrousit, doporučuji ho ještě vyvážit kvůli vibracím. Nebo si kupte nůž od Oregonu (300 mm obvod, jako Hsq.),nebo Stihlu (250 mm obvod),oba jsou ostré. Přikupte si plochý pilník na časté doostřování. Lehce obtahuji ostří pilníkem po každé nádrži a křovinořezy mám využité na plný výkon. Roman-Lesnictví a dřevařství

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika