Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Ja som si kosačku Palson 5v1 kúpil z nutnosti a z dôvodu momentálneho poklesu financií. Prejdem rovno k veci: Štart dobrý, kosila krásne. Prvé čo sa pokazilo bol šnúrový štartér na ktorom sa rozštiepila kladka. Nie je divu, plast z ktorého je vyrobená pripomína penovú tortu. Po telefonáte mi poslali nový štartér - tentokrát z čokolády. Zlomil sa po piatom naštartovaní. Šťastie, že som si ten prvý vedel opraviť. Druhé, čo odišlo bol pojazd na ľavom koliesku. Vo vnútri je čap, ktorý mal tak zosústruženú hranu, že vykĺzaval z drážky, do ktorej mal zapadnúť. OK vyrobil som nový z HSS vrtáka. Zrovna včera po práci, keď som kosačku umýval, som zistil, že zo spodu tečie olej. Chcel som sa na to pozrieť. K tomu bolo treba ako prvé odmontovať nôž. Musel som si kúpiť orech č 16(!) do gola sady. K tomu, aby sa pri odskrutkovávaní nož nepretáčal, bol(!) v spodnej časti motorovej jednotky výklenok, do ktorého sa má zasunúť tyč, ktorá má zadržať nôž, aby sa nepretáčal (tyč nie je súčasťou príslušenstva). Vložil som ju tam a po zatlačení na račňu sa výklenok prelomil až do motora. Týmto pádom mi vytiekol olej a ja som dokosil, pretože mi to už nikto nevyreklamuje ako mechanické poškodenie. Hrúbka steny hliníkového výklenku je asi 1,5 mm. Je to zjavne málo vzhľadom k tomu, ako sa nože na kosačkách vedia samé dotiahnuť. Na záver dodám, že som dostal jeden manuál ku kosačke, ktorý takmer o ničom nehovoril. Hovoril o tom, že manuál k motoru si máte obstarať podľa toho, akou motorovou jednotkou je vaša kosačka osadená. Môj motor má na sebe znaky: ELITE 173cc. Môžte sa aj rozdrapiť, na internete manuál nenájdete. Myslím si, že by firma nepochodila pri inšpekcii na ochranu spotebyteľa. Ja na to nemám vnútornosti, ale ak niekto z čitateľov hej, kosačku si kúpte a obratom ich zažalujte, za svedka pôjdem.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika