Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mam kosacku od aprila. Startuje na 1-2x. Ale zo zaciatku bol problem so startovanim. V ceskom navode pri startovani uvedene presne opacne nastavenie packy plynu ako v anglickom a teda ja som to startoval na pol plynu s tym ze mi manzelka musela drzat odstredivy regulator otacok na motore pridany. ALe po 3 mesiacoch som prisiel na to ze uplne ubraty plyn je ako "sytic" Teda studena naskoci na uplne ubraty plyn po asi 1 minute pridam a necham zohriat a tepla zas na hocijaky plyn len nie uplne ubraty.

Paku zastavenia motoru mam napevno prichytenu k rucke lebo sa mi zda dost neprakticke ked musim vzdy zhasit motor ked chcem daco odlozit zo zeme spred kosacku. Motor zhasinam uplnym ubratim plynu. Sam sa zadusi tym ze nedostane vzduch len palivo.

Dalsia vec bola asi po 12 hodinach neslo kosacku vobec nastartovat skontroloval som cely karburator a nakoniec som vymenil sviecku a ide na prvy raz. Je v nej nejaka cinska sviecka a tu treba hned vymenit za sviecku co je v navode pisana(ja som kupil NGK cca 3 eura). Motor teraz ide uplne inac. Menej paliva pali.Kosim bez kosa - mulcujem lebo je to novy travnik na chate a sadeny bol do hliny aka sa nasla okolo stavby takze niekde je husta trava inde riedka ale kosi dobre pojazd ide super len vo vacsim kopci sa kolesa smykaju na mokrej trave. Trochu mi vadi prevodovka pojazdy na zadnej naprave je velmi nizko a ked je nerovny teren zachytava sa kosacka na nom. Vo velmi hustej a vysokej trave uz treba vypinat pojazd lebo nevladze ale to je tym ze kosim bez kosa. Ked sa vypne pojazd a pomalsie tlacim tak ide bez problemov.

Najnovsie sa mi rozpadlo tesnenie vo vicku nadrze ale volal som do firmy tak mi ho objednali a poslu. Ak nie tak kupim z nejakej inej kosacky to nie je az taky problem.

CO sa tyka vahy je dost tazka ale ma pisane 34kg ako kazda ina 51cm kosacka. Akurat je pocitovo tazsia lebo je motor hodne pred zadnou napravou a pri zatlaceni na rucku treba vacsi tlak na prevazenie ako pri inych kosackach ale mam doma kosacku GARDEN 51cm ale celoplastovu a celkovo nie o nic lahsia ako PALSON len na prevazenie(pri tlaku na rucku a zodvihnuti prednych koliasok) je PALSON o poznanie tazsia.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika