Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak nakoniec som tu kosačku Palson kúpil, aj ked sa mi zatial nepodarilo ziskať žiadne recenzie, takže teraz môžem pripojiť svoju vlastnu. Budem porovnavať s kosačkou Tecumseh 35, ktorá má o čosi slabší výkon ako Palson. 

Prvý dojem bol dobry. Kosačka je robustna, motor silny, konštrukcia vypada byť silnejšia ako pri Tecumsehu. Co ma však dosť prekvapilo bola váha kosačky, skoro som ju z tej krabice nevytiahol. Oproti Tecumsehu, ktorý bežne prevažam v aute, ma o dosť kíl navyše, takže sa ani nečudujem, že tej kosačke museli dať aj pojazd, lebo by sa človek poriadne nadrel. Záber noža je dostatočne široky a vhadzovanie do koša je zatial v pohode, kosil som ale iba suchu travu. uvidime, ked bude trošku padnuta rosa. Tým, že je ta kosačka tak trochu ťažšia a širšia ako bol Tecumseh, tak manipulacia na kopčekoch, okolo stromčekov a obrubnikov je trošku naročnejšia, preto by som tuto kosačku odporučal skôr na veľké plochy ale skôr rovinatejšie. Čo ma na kosačke Palson potešilo je velka nadržka na benzin, takže nemusim furt dolievať a olej sa tam dava 5W40 čo je super, lebo do auta mam taký isty, takže nemusim kupovať zvlasť. Zatial mam s tym len malo skusenosti, lebo som s nou len kratko kosil. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika