Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak jsem objevil ještě jednu vřetenovku, která mě zaujala také.

Jedná se o Brill RAZOR CUT LION 38, je akumulátorová. Zarazilo mě akorát, že když jsem přešel na stránky výrobce, tak jsem tam našel akorát ruční vřetenové sekačky, ale žádné elektrické nikde.

Že by Brill přestal vyrábět elektrické vřetenovky?

Když jsem tak popřemýšlel, nakonec budu volit asi akumulátorovou, místo té kabelové verze, už jen představa zápasení s kabelem mi nedá spát a snad i ty 2000 Kč bych si za to připlatil.

Takže zatím spadá mezi výběr:
1) Brill RAZOR CUT LION 38 - lehčí o 3kg
2) Gardena 380 Li - větší kapacita baterie o 0,6Ah, ale oba výrobci udávají výdrž až na 400 m2, takže bych stejně musel před každým dalším sekání nabíjet (nebo koupit jednu baterii navíc a vždy jen vyměnit a sekat)

Jak to vidíte? Co zvolit raději (tedy jestli Brill vyrábí vůbec ještě elektrické vřetenovky)?
Případně máte nějaký jiný typ a návrh? Díky

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika