Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Výběr bych provedl asi takto: 1) Obecně známá spolehlivost výrobku s dobrým technickým zázemím. 2) Kolik toho dostanu za vložené peníze tím mám na mysli jestli je výrobek technicky na výši, má dostatečný výkon, nízké vibrace a jeho provedení jej předurčuje k těm činnostem, které požadujete.3) Výrobci - resp. prodejci nabízí různé výhodné kombinace -slevu, nebo strunovou hlavu v ceně - to může být mezi rovnocennými výrobky faktor, který ovlivní Vaše rozhodnutí. 4) Výkon přístroje je velmi důležitý, zejména při větších plochách a při použití strunové hlavy, která ač se to nezdá dává motoru zabrat, zejména při použití nevhodné struny a vadě při zakrácení struny na požadovanou délku. Takže z těch uvedených se zaměřte na ty silnější a lépe vybavené. Já osobně bych z této nabídky vybral MS 290 -ten splňuje výše uvedené body(u nás), FS 80 Stihl - má antivibr. ale je dražší to stejné platí pro H 335R, Jonsered má stejnou nabídku pouze je některý typ dříve u Husqvarny nebo Jonseredu.Ostatní typy jsem vyloučil. Osobně by to bylo lepší probrat, tak alespoň zhruba, snad to pomůže   J.S.  
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika