Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Také jsem váhal s výběrem bubnovky, nakonec jsem se rozhodl pro ABG Golf. Mohu doporučit, naprostá spokojenost, co se týče výkonu. Sekal jsem sice jen několik arů, ale prorostu, který neviděl kosu min. 5let. Bodláky, nálet, šlahouny. Výška tak kolem 1,5m. Když už se toho nabalilo tolik, že začala hrabat, stačilo couvnout. Výhoda proti ostaním je průhledný kryt. Musí se jen sekat za sucha, aby se nezanesl. Co se týká spotřeby, také to není tak tragické, ale na takto zaneřáděnou zahradu byla jedna nádrž. Rozdíl mezi Hondou nepozoruji (mám ještě sekačku s Hondou 190 OHC). Chytají na první zatáhnutí obě. Rozdíl zhruba 5-6tisíc, je dost podstatný, pokud nechce někdo platit za značku. Používám v jiných strojích motory čínské výroby(Kipor) a nemám s nimi problémy, pokud se dodržuje dostatečná údržba. Tím nechci ale preferovat "Čínu", dívám se na to čistě z technického hlediska. Nedoručuji sekačky s motory s rozvodem SV, mají nižší krouťák, když spadnou otáčky a vyšší spotřebu... J.R. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika