Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Chtěl bych se s vámi podělit o jednu věc, která mě zaráží. V loňském roce jsem sháněl motorovou pilu, svou první a také jsem se dostal na zdejší forum. Navštívil jsem dva nezávislé autorizované prodejce značky stihl a když jsem jim vyložil, že chci řezat cca 15m3 dřeva na topení včetně těžby různých průměrů tak mi doporučili ms 180. To jsem jim říkal, že se naskytnou průměry i 60cm. Oni říkali, že to není problém, lišta je 35 cm a z obou stran se to prořízne. Potom jsem zašel za sousedem, který dělá tesařinu a doporučil mi ms 250, se kterou dělají a menší radši nebrat. Nakonec zvítězila ms 270 doporučena zde na fóru. Když jsem porářel a krátil borovici o průměru 65 cm tak to šlo dobře. Jen nevím co bych dělal s tou 180. Myslel jsem, že když si stihl tolik zakládá na prodejním místě, že bude mít proškolen i prodejní personál. Mějte se Radek.       

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika