Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den tet měsíc nazpět sem řešil ten samí problém co se tady popisuje jestli MS nebo vari.Chtěl sem si koupit něco staršího tak sem objel pár inzerátu jak MS tak vari a hodil řeč s majitelama a po pravdě mi řekly že MS je dobrý leda jen tak na naký vození travy nebo sena na težší náklady to neni a kultivační nařídí měl k tomu každej taky skoro nový a nepoužití :-) že prý to taky moc nefungovalo. Tak sem se rozhod pro vari s převodovkou T20 a 2T motorem cena byla dobrá takže sem si hned udělal GO motoru šlape jako jako hodinky a plně mě zatim vyhovuje tedy zatim sem rotavatoroval a oral vozejček sem zatim nezapojil.Jináč mam k varině i malý kola jedná se o uprávu kol z MF 70 4/8 a je to bez problemu ovladatelný i bez těch uzavěrek v kolech.Jináč dilenský zpracování MS a vari se nedá srovnávat MS je zpracovaný uplně hrozně .A co se tiče starších strojů tak cená nového motoru na MS je přibližně stejná jako vari 4T 2T je o něco levnější jináč GO motoru MS se moc nevyplatí lepší víjde koupit nový motor.Měl sem možnost vidět jen MS 16 a 19 no možná třeba jako sněžná freza nebo nástavec na štěpkovač fungujou dobře to nevim.Jináč co se tíče dakru o tom sem taky uvažoval, ale po prohlídce v prodejně se mi už moc nelíbil jediný co se mi líbylo že nástavec štěpkovače dakr jde za jistejch upráv  na motor vari.

           Mirek

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika