Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

dle diskuzí je zde asi jediný okruh lidí, kteří by mi mohli alespoň teoreticky pomoci. Za jen nepatrné objasnění problému předem velice děkuji. Jal jsem se o víkendu posekat známým zahradu jejich traktůrkem Husqvarna CTH 155,  (motor B&S 15,5 HP a hydro převodovka Hydro Gear), jelikož jsou na dovolené. Přijel jsem na konec zahrady, zastavil a vypnul motor. Poté jsem po pěti minutách opět nastartoval, zařadil přední chod, ale hydrostatická převodovka si postavila hlavu a od té doby jsem se nikam nepohnul. Nechal jsem tedy motor vychladnout a vše zopakoval, bohužel bez úspěchu. Vždy se ozval zvuk jako by se chtěl traktor rozjet, ale záběr žádný a řadící páka měla tendenci se vracet do neutrálu. Pod sedačkou jsem tedy zajistil páčku hydrauliky, abych mohl traktor alespoň odtlačit do garáže, ale kola byla i poté naprosto zablokovaná (diferenciál?). Blížil se večer a široko daleko ani živáčka, tak jsem ručně nadzvednul zadní nápravu a jako s trakařem jsem odkráčel s traktorem do garáže. Absolutně nechápu, kde se stala chyba. Mám podobný traktor se stejným motorem a hydraulikou a nikdy se mi nic podobného nestalo. Teď jen nevím, zda rovnou naložit sousedův traktůrek na valník a vyhledat po víkendu servis nebo to může být nějáká záludnost, která se dá opravit na místě. Jsem velice zneklidněn jelikož traktor není můj. Olej je OK a stáří traktoru rok 2003. Seká se 2x až 3x měsíčně plocha cca 2700 m2. Prosím poraďte. Děkuji a přeji všem ať se do podobné situace s půjčeným zařízením nedostanete.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika