Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím všechny samouky kteří bud vlastní nebo jsou pověřeni opravami a chodem traktůrku Starjet.Prosil jsem tady o radu jak uvést do chodu rozběh nožů, když se motor přehřeje.Závada byla nakonec v elektromagnetu-elektrospojce, která se nachází pod hlavní řemenicí.Na patice pro el.připojení není vidět-pokud chcete proměřit kábly a zjistit jestli do elektrospojky jde proud-musíte je prostě nahmatat.Na plusovém káblíku je napájen odpor nebo kondenzátor.Proto nesmíte při opětovném zapojení do patic zaměnit polaritu.Podle hmatu-mínusová patice je vlevo, plusová vpravo.A tohle je rada pro ty sekáče kteří jsou na výjezdu daleko od dílny ale pozemek se nějak dosekat musí."Načlá" el.spojka se chová tak jak startovací věnec v autě.Takže postup je následující 1.Otočíte startovacím klíčkem-nestartujete! 2.Páčkový spínač pro rozběh nožů dáte do polohy zapnuto.3.Nožema v bubnu otáčíte tak dlouho až uslyšíte cvaknutí v elspojce.4.Vypnete páčkový spínač rozběhu nožů.Poté normálně nastartujete motor a při plném plynu zapnete páčkový spínač rozběhu nožů.Nože se normálně rozběhnou a můžete dokončit dílo.Tato rada se ovšem týká dosečení termínovaných zakázek-jako fotbalové hřiště před zápasem apod.Pokud spínač rozběhu nožů vypnete, musíte celý postup opakovat.Cenu nové el.spojky jsem na netu nenašel.Na závadu dobíjení jsem zatím nepřišel, ale tlačit Satarjet přez celou vesnici je nezapomenutelný zážitek.Snad se pan KP, nebo někdo jiný smiluje a poradí.Naslepo vyměnovat odpojovač za 4.tisíce není řešení.Děkuji Darek M.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika