Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

FS 55 mám 10 rokov. Využívam tak 10x za rok bežne hodinu bez prestávky, s prestávkami max 4 hodiny. So zapaľovaním mám problém od začiatku. Ale keď už naskočil a trochu sa zohrial, išiel bez problémov. Doteraz bez údržby, olej som používal aký mi pri kúpe odporučili a cca 2 litre predali - vydržal do minulého roku. Kúpil som opäť, čo v predajni odporučili, nebol to už pôvodný. Miešal som v pomere podľa odhadu. Keď som chcel teraz kosiť, po zvyčajných problémoch pokiaľ chytil, žiaľ kosiť sa mi už nedalo. Keď som chcel kosiť a zvýšil otáčky, motor zhasol. To sa opakovalo a z kosenia nebolo nič. Zaniesol som ho do predajne, lebo robia aj servis. Vymenili nejakú hadičku s membránou /neviem presne, čo to bolo/, no krovinorez sa správal rovnako. Tak mi ponúkli dve možnosti -výmenu karburátora za cca 100€, alebo nechať močiť karburátor v benzíne - vraj by to malo pomôcť. Tak sa močí už dva týždne, ale zatiaľ to nepomohlo.

Takúto mám skúsenosť ja. Viete k tomu niečo poradiť?

Peter Benusan

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika