Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Drazí přátelé, z Moutfieldu bych nekoupil ani postřik na plevel. Je to banda zlodějů. Mám výše zmiňovanou sekačku, zakoupil ji tchán, za,,bezva" cenu. Fungovala dobře, ale : když jsem sháněl řemen, sami nevěděli jaký tam patří, cena prý 600 Kč. Nakonec jsem sehnal malinko kratší v Agrozetu asi za 65 Kč. Jenže pak přišel problém, poškození šneku a korunového kola v pojezdové převodovce. Opět telefonáty a mistři z Mountfieldu mi řekli, že je to 12 let stará záležitost a že mám holt smůlu a abych si u nich zase koupil novou. Přitom třeba Agrozet dokáže řešit 30 let staré MF ky nebo BDR atd. Dokonce jsou tam k sehnání díly na Otavy a Blanice tj podobné sekačky, co obě firmy prodávaly. Takže pozor, opět jsou ve schránkách letáky o super výprodejích a mega slevy v Mountfieldu ale je třeba podívat se, protože se srovnatelné stroje dají pořídit o 2000 kč dráž, beze super slev, u pořádných prodejců, kde i za 10 let seženete v případě potřeby náhradní díly. A to stojí za zvážení. Zahradě zdar, s pozdravem Venda
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika