Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tento prispevok ma dost znepokojil. Toto iste mi robi motor Agzat od kupi. Zabehol som ho asi 1hod. Potom som ho zacal pouzivat na oranie. Raz mi nejakym nedopatrenim vypalo omedzovac otacok. Motor neustale blbol. Potom som si vsimol vytekajuci benzin z vyfuku. Rozobral som to a vtedy som zistil vypnuty omedzovac otacok. Od tej doby ked kultivujem alebo kosim robi mi to iste. Problem je v tom ze nie vzdy. Niekedy kosim cely den bez problemov a niekedy len startujem. Posledne som si vsimol ze k tomuto problemu dochadza pri koseni na uboci. Ale ja som kupoval motor Agzat kvoli bocnemu naklonu a mazaniu. Vsetci ma odradzali od B&S a Hondy. Nemam to s kym konzultovat, pretoze kamarati maju motor B&S alebo Hondu. Predajcovia nie su ochotni, kedze som to nekupoval u nich. Kupoval som to v Povazskej Bystrici priamo v podnikovej predajni.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika