Vrba - integra "Hakuro Nishiki"



host - 54.114 (?)
4.7.2008 22:22

Prečítala som si všetky vaše príspevky o japonskej vrbičke, mám ju vo veľkom črepníku. a zaujíma ma, ako ju mám prezimovať, aby aj v ďalších rokoch bola taká krásna, ako je teraz..Ďakujem za radu.Vlasta

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 187.81 (?), 4.7.2007 22:29
To se Vám to stříhá "do kočky", když jste měl z kreslení ve škole jedničku :-). Já jsem ráda i za tu jako - kouli :-)) Fešácký střih přeji a dejte vědět, jak to dopadlo...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
jekyll - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (498), 4.7.2007 23:52

Omlouvám se za federativní terminologický miš-maš. Špatne sme sa pochopili.
Slovenská kocka je česká krychle.
Kočku (ako mačku) by som si netrúfal vystrihnúť.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 149.34 (?), 5.7.2007 8:16
Som ja to pako! Samozřejmě vím, že kočka je mačka, ale nějak se mi ty televizní slovenské pondělky a Karol Polak s bodyčekom od Machača vykouřili z hlavy :-) Kostka určitě půjde pěkně, až budu mít vrbičkovou kreativní chvilku, střihnu ji nový outfit. To je její velká výhoda, že několikrát do roka dává příležitost se vyřádit. (Ale tu mačku byste mohl vzít jako výzvu . )
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 48.81 (?), 29.10.2007 15:30
Tuto vrbičku jsem zasadila vloni. Netušila jsem, že se má zastřihávat. Letos to napravím, ale nevím jestli ještě teď a nebo to nechat na jaro. A také asi o kolik ji zkrátit. Výšku má asi 1,50, roste na kmínku. Kolik cm nechat od naroubování. Díky za radu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.218 (?), 29.10.2007 19:38
Vrbičku lze střihat pořád, a dokonce jí to dělá dobře. Nebudete-li střihat, budete mít košťata, dlouhé šlahouny a nedocílíte hravé barevnosti lístků, které vždy po ostříhání vyraší. Střihat teď na zimu - nevím, nevím, nechala bych to na jaro. Spíše jde o to, zda se Vám nerozrostla hodně a zda jí tedy neuškodí váha sněhu. Ale třeba bude zima mírná :-) Já bych jí ještě fikla a na jaře znovu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 111.194 (?), 30.10.2007 13:15

Letos na jaře jsem si zasadila na terasu do velkikého květináče vrbku Hakuro Nishiki. Celé léto se jí dařilo dobře, měří už asi 1,6 metru, ale teď nevím, jak ji zazimovat -  mám třeba kontejner nějak zabalit? Prosím poraďte pokud o tom něco víte.

Děkuji, Erika

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 153.102 (?), 30.6.2008 13:40

Děkuji Vám za pobavení, hledala jsem radu, co s japonskou vrbičkou, když schnou listy a tak jsem se nasmála, že mám hned lepší náladu.

Díky Eva

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 112.250 (?), 2.7.2008 15:03

Chci se zeptat na to když jsem tuto vrbu včera zasadil, jestli je vhodné ji zrovna zastřihnout, nerad bych něco pokazil. děkuji za odpověď.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 54.114 (?), 4.7.2008 22:22

Prečítala som si všetky vaše príspevky o japonskej vrbičke, mám ju vo veľkom črepníku. a zaujíma ma, ako ju mám prezimovať, aby aj v ďalších rokoch bola taká krásna, ako je teraz..Ďakujem za radu.Vlasta

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 162.5 (?), 3.6.2011 12:11

dobrý den, mám na zahradě čtyři krásně vzrostlé vrby asi 5 let, zničehonic jedna polovina uschla loni, letos druha polovina a to samé se začínaá dít s dalším kusem? nějáká rada čím by to mohlo být, nevypadá to, že by byly napadené a jsou zasazeny ve tkané fólii.

děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika