Poznáte někdo keř?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
         
rajsa - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (55) - 219.3 (?) 
19.6.2013 12:03

Tak jsem se přihlásila, abych mohla později dát víc fotek. Josefe, obdivuju vaší houževnatost a vědomosti. Mě to taky nedá, ráda bych věděla, co je to zač. Ten voskovník se podobá nejvíc, ale četla jsem že má aromatické listy, tak je musím očuchat smiley. Myslím, že v nabídce zahradnictví není, nechápu jak by ho tam přibalili indecision. Počkáme na to květenství.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
            
host - 49.39 (?), 19.6.2013 16:41

Také mi není jasné, jak někdo může jen tak mýrnyxtýrnyx přibalit do zásilky takovouhle sazenici.Tím "takovouhle" myslím to, že si nevzpomínám, že bych ji kdykoli viděl v nabídkách školkařských firem...

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
rajsa - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (55) - 219.3 (?), 20.6.2013 9:20

Tak Josefe, můžete si udělat další zářez yes, protože si myslím, že je rozhodnuto. Listy jsou aromatické a navíc jsem ji přece jen našla v tom zahradnictví v bahenních rostlinách. Hledala jsem totiž v listnáčích. Takže Vřesna bahenní- tak je tam uvedeno. Asi dost málo známý keř, ani na netu toho o něm moc není. Tak děkuji za rady a zas možná někdy...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 143.17 (?), 20.6.2013 14:16

Tak o vřesně jsem taky nikdy neslyšela, zase jsme o něco chytřejší... díky panu Josefoviwink

A já děkuji za toho pilicha - opravdu to bude onyes Přesně takhle zespoda vypadal a já to nikdy takového ptáka neviděla. Letos se tu párkrát proletěl a navíc jsme ho s mužem úplně jasně viděli nad polem u Strážnice... což není od nás tak daleko. Ale já nikdy o takovém dravci ani neslyšela, měla jsem za to, že existuje jen moták pochopblush Tak nevím, tenhle nejspíš uletěl nějakému chovateli, ne?? Děkuju, Konvalinka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika