Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zatím nejhorší zahradnictví a e-shop vůbec se kterým jsem se za ca 30 let setkal. Kladné reference na svých stránkách si píší sami. Moje hodnocení je : naprostá arogance, ignorace, podvody. Dne 11.7. vytvbořena objednávka na eshopu za 3840 Kč. Obratem žádají platbu. Zaplaceno 12.7. V říjnu jsme se velice slušně zeptali jestli už není čas expedovat. Arogantní stručná odpověď, že jestli nechceme čekat tak storno. Čekali jsme a 9.11. nám konečně paní Konvičková telefonovala (pozn.: zásadně se vyhýbají písemné komunikaci) a jakoby právě ten den dostala objednávku začala probírat položku po položce naší několik měsíců zaplacené objednávky stylem : vy tu máte xx za 199 Kč a já ho mám za 399 Kč, vy tu máte xy za 90 Kč a já ji mám za 290 Kč... a když byla takto v půli objednávky tak jsem ji přerušil s tím, že mají několik měsíců zaplacenou objednávku, proč nás nechali čekat a neinformovali dříve a požádal jsem o písemnou informaci o změnách. Obratem mi přišla mejlem jedna věta, že objednávka je stronovaná. A co může člověk dělat? Soudit se? Lidi vyhněte se tomuto zahradnictví. V dnešní době je tolik jiných slušných zahradnictví.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika