Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ano, přesně tak to je. Když bylo vloni na jaře těch několik mrazivých nocí, pomrzly mi rostliny právě asi od 10cm výš, takže pak ještě následně dole obrašily. Tedy u země bylo teplo. Stejně tak sazenice rajčat, které byly na polici u stropu, nezmrzly.

Uvažoval jsem nad stejným řešením, tj. přetáhnout na noc nad zemí fólii nebo netkanku. Nicméně mi to přišlo zbytečně pracné - musel bych ještě tvořit nějakou konstrukci, na které by to leželo, aby se nedotýkala rostlin - tam by totiž namrzaly. Tak jsem jednoduše pořídil ten ventilátor a kdyby náhodou byla takto mrazivá noc, zapnu jej. Na jednu dvě noci, funguje přerušovaně a vyhřívá na nastavenou teplotu, takže spotřebu skutečně není nutno řešit, jak tady kdosi strašil. A je to bezpracné.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika