Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dovolím si trochu zpožděnou reakci, protože jsem si potřeboval nejdříve ověřit, že si to pamatuju dobře.
Takže - na zlomený nebo rozlomený strom podle zkušených zahrádkářů pomáhá natřít zlomené dřevo  (tj. lom) a jeho okolí čistým kravincem (ho.no od krávy) a pak zabandážovat (to už jste provedl). Prý čím dříve se to udělá, tím lépe, tím větší je šance, že to strom rozchodí a vzpamatuje se. 
Pamatoval jsem si, že takhle známí zachraňovali kdysi broskev (nebo meruňku - teď nevím) s ulomenou velkou větví, ale nebyl jsem si jistý způsobem, tak sem si to dnes musel ověřit, že si to pamatuju dobře, je to už dost et zpátky, co jsme to viděl. Jo a jako bandáž dávali gumový pás (asi aby spoj rychle nevysychal).

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika