Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Off topic: Můj příspěvek výše chtěl jen naznačit, že pro přehlednost by bylo lepší, kdyby se nezakládala nová témata se stejnou tématikou, nic víc. Nectlivých příspěvků je tady spousta, to bych neviděl jako dobrý důvod založení stejného tématu.
 

Obdivuji a chválím všechny, kteří si chtějí zasadit staré odrůdy, udržování co nejširšího genofondu včetně všech jejich chutí a odolností je každopádně záslužné. Bohužel jsem se ve svém okolí nesetkal s nikým, kdo by si starou odrůdu chtěl zasadit, snad s výjimkou Matčina. I když si často pohrávám s myšlenkou pěstovat některé staré odrůdy, moje vlastní zahrada není nafukovací. Snad až někdy nebudu mít co dělat, začnu osazovat obecní pozemky starými i možná novými odrůdami, pro začátek jsem na podzim začal s Coxovou renetou a Ruclou.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika