Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Díky pane Mittwoch, tak tyto rozbory jsem tu už několikrát četl.Několikrát na p. Kaněru a jiné.Často to vedlo k odstoupení těchto lidí z této diskuze.A byly to opravdu dobří ovocnáři.
Oblíbený scénář:
Vypíchnutí jedné myšlenky nebo slovíčka z kontextu příspěvku a následuje:
1 - Vychválení vlastností a důvěryhodnost oponenta a zdůraznění jeho pravdy i když napadl jako první můj názor.
2 - Zpochybnění a pozměnění významu mého názoru a přidáním výrazu, který člověk nepoužil..Cíl - znevěrohodnit.
3 - Argumentace, že jste nevdělanec ale můžete se napravit.
4 - Nakonec laskavé a falešné ocenění vašich schopností.Nic není straceno jen se přehodnoťte.
Vy snad na to máte manuál.Tak takto se tady zachází s  názory, přitom to byla odpověd na dotaz
Ovšem rady typu, pořiďte si rezistenta ty nemusíte ošetřovat vás nechávají klidým.Dobře víte, tito lidé vědí, rezistence je prolomena a nezasvěcený tazatel jim slepě věří a přesto ho na tento fakt neupozorní.To je zřejmě  košer.Nezaznamenal jsem nikdy vaši reakci.Tímto  je pro mě tato lapálie kvůli jednomu slovíčku uzavřena.
Mohu Vás a ostaní ujistit zatím na diskuzi zůstávám.Už jenom kvůli jablíčkám.Budu dále předkládat výpěsty pro rozšíření obzoru přemýšlivým a začínajícím ovocnářům a pro potěchu oka těm zkušeným, kterým se ovocnářství nezcvrklo jen na rezistenci. - Mičurin II (470 m)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika