Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

"Třešňu bych na pozemku menším jak 1200m vůbec nesadil. Zabere polovinu zahrady..."

Dovolím si upozornit, že existují i méně vzrůstné třešňové podnože, dokonce i podnože zakrslé, takže i starší strom může mít rozměry například jabloní, či broskvoní.

"Souhlasím s vysloveným názorem a sám tak činím Broskve sadit na podzim. Ujmutí v tomto období mám 100% a mnohem lepší vitalitu růstu stromku v prvním roce".

Mám shodné zkušenosti, v mnohem horší pěstitelské poloze. Sortiment broskvoní v nabídce školek je na podzim bohatý, plný. Už se to zde objevilo v mnoha diskusních vláknech. Bylo by vhodné, aby ti z nás, kteří podzimní výsadbu nezkoušeli, či se jim nezdařila, neuváděli informaci, že "broskvoně se sází na jaře". Já ji v této podobě považuji za dogma, resp. za opisované dogma.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika