Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

chtěl bych poprosit s identifikací následující odrůdy jablek. Vzniklo mi tu docela zajímavé dilema.

Strom je větší s rozložitou korunou. Větve se od středu vyholují a na konci jsou výrazně převislé. Roste v zastínění chvojek. Plody (viz foto) rostou různě roztroušeně, často na konci dlouhých větviček. Na osluněné straně se objevuje červené líčko. Ten tvar je celkem typický, všechny plody vypadají podobně. Dužnina je zřetelně sladká, aromatická, dobrá. Na konci října byly plody ještě zelené (ty tmavě zelené fleky jsou od sněhu), po týdnu však začaly žloutnout. Z počátku jsem si myslel, že by to mohlo být něco společného s Golden Delicious, ale zas mi nesedl ten tvar. Na druhou stranu u Krasokvětu se popisuje jiný tvar jádřince. Petr L.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika