Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pánové, nebyl by někdo ochoten poskytnout pár roubů? Marně jsem sháněl letos Melrose právě kvůli dlouhé skladovatelnosti - mám stejný problém jako pan Vinšálek se sklepem, kde je v říjnu skoro 15st, nyní mezi 5-10st, ale už nyní mám např. lehce moučnaté Jonagoldy. Jediná odrůda, které to nevadilo, bylo Ontario, které nám ale plodí střídavě. Prostě potřebuji odrůdu s pozdní sklizní a dlouhou výdrží. Melrose však měli pouze na A2 a já měl poslední malé místečko a když jsem neuspěl, tak jsem ho obsadil peckovinou. Pokud by někdo nabídl zjara rouby, případně alternativně Sirius, Orion, uhradím náklady nebo nabídnu na výměnu rouby (např. Jonagold, Topaz, Bohemie, Rubín, Spartan, Matčino, Stark Earliest, Krasava, Prima, Lord Lambourne i červený, Kids Orange Red... a další si nemůžu vzpomenout)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika