Choroba mladé williams



Wimpi - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2112) - 44.75 (?)
5.5.2011 10:03

Určitě vlnovník hrušňový, mám ho také, loni jsem si jej přitáhl domů na stromku z Fytosu. Použijte jakýkoli akaricidní přípravek proti roztočům dle návodu, nejlépe opakovaně. Já mám ve zbraňovém arzenálu a proto zkusím nasadit Magus a Omite. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 27.180 (?), 5.5.2011 9:07, zobrazeno: 3428x

Moji mladou hrušni již dva roky sužuje nějaká choroba. Přečetl jsem toho hodně, ale nic neodpovídá. Loni jsem experimentoval s postřiky a něco asi pomohlo, ale nevím co. Mohl by mi prosím někdo, na základě přiložené fotografie, poradit? Děkuji

červené až fialové skvrny
červené až fialové skvrny
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 27.180 (?), 5.5.2011 9:17

Omlouvám se, ale hledal jsem na špatných webech. Tady je všechno a několikrát. Bude to asi ten vlnovník. Svilustop nebo Nissuron? Děkuji za případné doplnění

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Wimpi - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2112) - 44.75 (?), 5.5.2011 10:03

Určitě vlnovník hrušňový, mám ho také, loni jsem si jej přitáhl domů na stromku z Fytosu. Použijte jakýkoli akaricidní přípravek proti roztočům dle návodu, nejlépe opakovaně. Já mám ve zbraňovém arzenálu a proto zkusím nasadit Magus a Omite. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika