Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

To máte pravdu. Jak ve změně chutí - Dicolor mě skutečně kdysi chutnala, možná by chutnala i dosud, kdyby tolik nepadala a nebyla tak drobná... Chutě se vyvíjejí. Ale je pravda, že každý má své chuťové etalony - já u hrušek např. Červnovou, Vienskou, Jizeru, Charneuskou, Konferenci, aj. Ty se těžko mění.
   Každé ovoce se - krom snězení začerstva - taky zpracovává - hrušky na kompot, křížaly, povidla, mošt, destilát. Dokonce si troufám tvrdit, že se zpracuje převážná většina úrody. Potom ta doba zrání nehraje takovou roli a porovnávat kvalitu letních se zimními má jistý smysl. Z tohoto důvodu jsem na zimní hrušky trochu zanevřel - chuťově jsou horší, beztak příliš dlouho nevydrží a ztráty při skladování jsou velké. Jediné, v čem je beru na milost, že jsou použitelné na křížaly sušené na kamnech (v létě se netopí).

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika