Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Štepenie na stred považujem za výborné, je možné takto rovnako ako pri kopulácii a kozej nôžke štepiť ako kôstkoviny tak aj jadroviny, dokonca ešte pred miazgov, není ani páska nutná ale väčšinov ju pre istotu dávam. Pravda ak chcete aby sa to pekne zahojilo tak podpník nesmie biť hrubý. Mne sa takto podarilo hrušku, ktorá bola mänšia ako Merodová máslovka, teda bola k nej blízko a v tieni - údajne zimná odroda ktorá však takto nikdy ani nemohla dobre chutiť, rodiť. V respektíve na prelome Feb. a Marca 2016 som tu hrušku sťal a rovno zo stroma na strom narýchlo tupým nožom preštepil na konáre inej zimnej hrušky, pásku som nedal (odrodou som si nie istý), táto ma väčší vzrast. Asi dve tretiny štepov sa ujali pričom pučať tu začali stromi skoro až mesiac po tomto štepení. Potom rástli veľmi silne. Je to len také dočasné riešenie (podnožje tiež stará hruška) aby som vedel o niekolko rokov ako tá odroda bude chutiť na slnku. Ak prekvapý tak sa možno dočká preštepenia na samostatný strom.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika