Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Použijte postřik proti strupovitosti, na trhu jich je dostatek, jen si vybrat podle toho co Vám nabídnou, nebo si vyberete sám(sama).Já používám Baycor, nebo Sylit.

V minulosti, asi pět roku naspátek jsem nepoužíval žádné postřiky.Máme starou letní hrušku-asi to bude Kozačka.Je velmi náchylná strupovitosti.Nějaký flíček při konzumaci nevadí, ale při silném tlaku choroby  v místech napadení strupovitosti praská slupka, a otvírá bránu pro hnilobu.Většinu úrody, asi tři čtvrtiny jsem každým rokem vyhodil shnilou.Poslední roky provádím postřik celkem 2x až 4x po otkvětu, a během léta.I když je strom velký,asi šestimetrový,je to u něj potřeba udělat.Strupovitost loni u mě po postřicích na hrušce nebyla, letos je to o něco horší, ale zvládnutelné.

Máte tam na listech i rez hrušňovou.Nevím jak u Vás,ale u mě nepřectavuje žádný problém,proto proti ní neošetřuju.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika