Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

zdravím. Já vím, že to není muj napad. Je to pouze moje zkušenost, kterou jsem vyzkoušel podle rady prof. Hričovského z knížky Jablka a hrušky. Mám od něho i fotografickou knižní serii POMOLOGIA. On sam doporučuje a mě to fungovalo, aby se všechny hrušně na kdouloni vysadily hlouběji a na jaře se odhrnovaly a na podzim zahrnuly, aby netrpěly namrzáním. Jenom odrudy, které kdouloň nesnáší se mají nechat zahrnuté, aby se snížil vliv kdouloně. Je zajímavé, že hrušně většinou nezakořeňují. Jestli máte zajem a pošlete mi rouby slovenských odrud tak je u mě vyzkouším a pak je můžeme hodnotit.  Zajímalo by mě jestli se na Slovensku také někdo zabívá zachranou starých a místních odrud tak jak je to u nás a vyšla na Slovensku nějaká pomologie starých odrud?  Ja také spolupracuji s organizaci Ovocné stezky "ovoce lidem, lidé do sadu.",ktera sbírá, množí a stará se o staré ovocné stromy. Já mám plán si v sadu založit sbírku odrud šlechtitele Mičurina - pokud to ještě bude vubec možné. Měl dost zajímavých kříženců. Nelíbí se mi jeho zpolitizované zesměšnění.

  sadař vlada

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika