Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mili pestitele prekrasnych kal. Koupila jsem si 3 Kaly v ruznych barvach v polovine cervna.Polozila jsem je na okno, na ktere sviti jen ranni slunicko. Vsechny 3 lehce zalevam asi kazdy 2. den a rosim pred vychodem slunicka a na vecer. Teplota ve verande okolo 25°C a vlhkost delam okolo 75 - 80. A najednou zacala jedna z Kal uzavirat svoje kvety a krouti je do sebe.Jako kdyz se utahuje kornoutek. Je mi do place, protoze svoje vsechny kvetinky miluju a tohle mne boli. Zda se, ze se ji neco nelibi a ja nevim co. Prosim, kdo ma vetsi zkusennosti, poradte prosim.Precetla jsem tady vsechno co se dalo a co jsem vycetla je, ze bych nemela zalevat vubec.Tomu moc nerozumim.A jestli nezalevat, pak ani rosit? A do kdy? Prosim o radu, za kterou uz predem moc moc dekuji! Pokusim se zaslat obrazek. Jeste dotaz, kdy a jak odriznout uvadnuty kvet? Jeste jednou moc dekuju. Lydie

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika